DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

PRAVIDLA

Vzhledem k omezenému počtu parkovacích míst a nedostatku prostoru v blízkosti vody zde nepovolujeme všechny druhy obytných přívěsů.
 
Pravidla rybolovu
1 - Lov povolen pouze ze břehu na dva pruty,(za příplatek na tři) každý maximálně s jedním návazcem a jedním jednoháčkem bez protihrotu.
2 - Je přísně zakázáno používat srkačky !!!
3 - Montáž udice musí být tzv. úniková, aby v případě utržení ryby došlo k odpadnutí olova. Zákaz použití montáže napevno!
 
4 - Povinný podběrák a podložka pod ryby

5 - Pro vyproštění háčku a ošetření tlamky je potřeba mít pean a desinfekci
6 - Je zakázáno ryby sakovat nebo jiným způsobem přechovávat. Pro potřebu focení a vážení je povoleno na namočené podložce s rybou manipulovat maximálně 5 minut. Focení je povoleno pouze v pokleku na podložce nebo ve vodě. Rybu je nutné stále polévat vodou. Nikdy se nefoťte s rybou ve stoje, hrozí její vyklouznutí a nenávratné zmaření jejího života!

7 - Zakazuje se jakékoliv sekání, ničení a odstraňování příbřežních porostů (stromů, stromků, vodní trávy, rákosů atd.).

8 - Zakazuje se jakékoliv poškozování vodních staveb a břehového opevnění - záhozů a dlažeb.
9 - Je zakázáno vnadit luštěninami všeho druhu, boilies a jiné návnady max 3kg na den.
10 - Při lovu udicí musí být lovci u prutů přítomni tak, aby v případě potřeby mohli s nimi včas manipulovat.

11 - Stanování, bivakování je povoleno pouze s platnou povolenkou

12 - Každý rybář je povinen udržovat u rybníka pořádek, veškeré odpadky musí po skončení rybolovu odnést či uložit na místo k tomu určené. Je zakázáno nechávat odpadky na břehu nebo je házet do rybníka!

13 - Při nevhodném chování a nešetrném zacházení s ulovenými rybami bude rybolov okamžitě ukončen a bez náhrady.

14 - Rozdělávání otevřených ohňů je zakázáno. Povoleny jsou pouze nadzemní grily plynové nebo na tuhé palivo jako je dřevěné uhlí nebo brikety.

15 - Parkování povoleno pouze na vyhrazených místech.

16 - Rybář i jeho návštěva jsou povinni umožnit nahlédnutí do auta a osobních věcí ke kontrole. Návštěvy jsou povoleny pouze za denního světla!

17 - Z důvodu malé rozlohy rybníka a omezování okolních rybářů se na našem revíru nesmí používat čluny zavážení montáží a bojky k označení lovného místa a krmení.

18 - Zakoupením povolenky se každý dobrovolně zavazuje řídit se ustanoveními místního rybářského řádu!
19 - Zákaz lovu na žížalu a rybičku !

20 - Domácí mazlíčky (psi) nechte raději doma - na revíru jsou nežádoucí